Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Elazığ Web Tasarım

Tasarım ve Yazılım Sürecimiz

arrow
01
Araştırma ve Analiz

Markanız veya işletmeniz hakkında verdiğiniz bilgiler ve istekleriniz doğrultusunda hareket ederek web siteniz için araştırma ve analiz süreçlerine başlıyoruz.

arrow
02
process2
Eskiz ve Tasarım

Bu aşamada yapılan araştırma ve analizler sonucunda markanız veya işletmenize uygun eskizler ve tasarımlar oluşturmaya başlıyoruz.

03
process3
Tasarım Geliştirme

Oluşturulan tasarımlar son aşamada sizden gelen son istekler doğrultusunda geliştirilir, test edilir ve sizin de istekleriniz doğrultusunda yapılan tasarım yayına alınır.

İnternetteki varlığınızı oluşturalım.

Web tasarım, bir web sitesinin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünümüdür. Kullanıcı, bu görünümü oluşturan ara yüz sayesinde web sitesinin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar. Dolayısıyla web tasarım, kullanıcının internetle temasa geçtiği ara yüzü meydana getirdiği için bir web sitesinin kurulumunda gerek estetik gerek pragmatist olarak en özen gösterilmesi gereken noktalardandır. Bu yüzden profesyonel web tasarımı, hem görünüm olarak firmanızın kurumsal imajını yansıtabilmeli hem de hedef kitleniz doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun olmalıdır.

Yenilikçi ve özgün tarzımızla Türkiye’nin önde gelen web tasarım firmalarından biri olarak web tasarım çalışmalarımızı, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir iş teslim edebilmenin sorumluluğuyla gerçekleştiriyoruz. Elazığ Web Tasarım olarak; markanızı etkili ve net bir şekilde yansıtabilen, tüm cihazlarda en doğru görünüme girebilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine göre optimize edilerek tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

İhtiyaçlarınıza Özel Yazılımlar ile Daha Verimliliğinizi Arttırın Güncel teknoloji ve yüksek güvenliğe sahip, kullanıcı dostu yazılımlar

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyor.

! Geliştirilebilir; Özel ihtiyaçlarınıza, kolay geliştirebilme imkânı sunar.
! Bağımsız Platform; PC, MAC, Tablet ve Mobile gibi farklı platformlarda çalışma.
! Yüksek Performans; Kullanıcılarınıza güvenlik, hız ve özel arayüz ile keyifli sunum.
! Entegrasyon; Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemler ile uyum sağlayabilmesi

İhtiyaçlarınızı Doğru Teknolojiler ile Çözün

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri alırken, ihtiyaçlarınızın tamamını belirlemek, süreçlerinizi, birimlerde kullanılan diğer yazılımları inceleyerek başlamak gerekir. Bu süreçte profosyenel ekiplerden destek alarak yürümek, doğru teknolojileri işinize adapte etmek konusunda sizi zorlamaz. İhtiyaçlarınızdan yola çıkılarak birlikte oluşturulmuş plan ile başlayıp, çözüm alabilirsiniz.

Ürünlerinizi internet üzerinden satarak pazar payınızı genişletmeyi ve satışlarınızı arttırmayı hedefliyorsanız E-Ticaret Yazılım'larınızda bizi tercih edin.

E-ticaret Çözümleri

Fiziksel mağaza ve “çalışma saatleri” zorunluluklarını ortadan kaldıran ve işletmeleri de özgürleştiren bir web teknolojisidir. Aynı zamanda, girişimcilerin kendi işlerini kolaylıkla kurabilme ve yürütebilmelerine de olanak sağlar. E-Ticaret, ticaret alanında büyük fırsatlar sunan ve yüksek kârlılık oranlarına sahip büyük bir pazar olduğu için, ürünlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamak isteyen girişimcilere kolaylık sağlar.

E-ticaret Yazılımın Faydaları
! Şirketinizin 7/24 açık olan ve internet üzerinden müşterilerinize daimi hizmet sunabileceğiniz bir şubesi oluşur.
! Global bir ortamda bulunan şubeniz kolay kolay enflasyondan etkilenmeyeceği için büyük zararlarınızın önüne geçer.
! Reklam maliyetlerini azaltarak, daha çok müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar
! Programda tutulan stok bilgileri ve analizleri sayesinde iş yönetiminizi daha kolay bir hale getirir.

 

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Bir kurum veya firmanın markalaşmada ilk adımı logo tasarımı ve kurum kimlik tasarımıdır. Profesyonel şekilde tasarlanmış logo ve kurumsal kimlik tasarımı, markanın itibarı konusunda olumlu etkiye sahiptir.. Bu fikir kapsamında, Elazığ’da logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı hizmeti veren Elazığ Web Tasarım, birçok firmaya profesyonel destek sağlamıştır.

Yapılan logo tasarımı; sade, okunaklı ve belirli bir disiplinde olmalıdır. Bu sayede işletmenin diğer basılı ve dijital ihtiyaçları olan; kartvizit tasarımı, zarf tasarımı, antetli kağıt tasarımı, sunum dosyası tasarımı, broşür tasarımı, ambalaj tasarımı, katalog tasarımı, billboard ve diğer açık hava tasarımları, promosyon ürünleri tasarımı, mail imzası tasarımı, sosyal medya tasarımı, görsel kimlik tasarımı gibi birçok kategori hizmetinde de doğru konumlanacaktır.

İşiniz için Profesyonel Hizmetler
Satışınızı artırın, markanızı tanıtın, göz önünde olun!

SEO hizmetiyle web sitenizin arama motorlarına göre optimize edilmesi ve belirli anahtar kelimeler aratıldığında arama sonuçlarının üst sıralarında yer alması için çalışıyoruz. Bu hizmet sayesinde web sitenizin arama sonuçlarındaki sırasını yükseltmek ve firmanızın daha fazla tanınırlığa ve müşteriye ulaşması mümkündür.

 

Kendi sektörüyle ilgili anahtar kelimeler aratıldığında ilk sayfada bulunan Elazığ Web Tasarım olarak, öncelikle firmanızın hizmet verdiği sektöre ilişkin rekabet analizi yapıyor ve hedef kitlenizin arama motorlarında en çok arattığı kelimeleri tespit ediyoruz. Sonra bu kelimeler aratıldığında en üst sıralarda görülebilmeniz için gerek site içi gerek site dışı SEO alanında geliştirdiğimiz stratejileri uygulamaya geçiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İnternet, birçok sosyal ağın hayatımıza girmesine sebep oldu. İnternet reklamlarının tercih edilen türlerinden olan sosyal medya reklamları; Instagram reklamları, Facebook reklamları, Linkedin reklamları gibi ağlarda yayınlar yapılmaktadır. Sosyal medya reklamlarında yayından önce, Instagram tasarımları, Facebook tasarımları, Linkedin tasarımları gibi dijital mecraların kurallarına göre tasarım gerekmektedir.

Elazığ Web Tasarım olarak; sosyal medya reklamlarında nitelikli ekibimiz sayesinde birçok Elazığ firmasına hizmet vermiş ve hizmet veriyor durumdayız.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz?
? Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?